Обліковий запис Бізнес-клієнта та Панель Адміністратора

Обліковий запис Бізнес-клієнта

Обліковий запис Бізнес-клієнта - це послуга, призначена для підприємств, які підписують документи онлайн, і надає ще більше можливостей.

Індивідуальні облікові записи бізнес-користувачів є невід'ємною частиною спеціальної команди бізнес-клієнтів, створеної спеціально для потреб бізнесу. Всі користувачі надсилають і підписують документи в рамках рахунку облікового запису Бізнес-клієнта, без необхідності щоразу купувати пакети. Адміністратор має можливість перегляду усіх документів і процесів підписання, що здійснюються в межах його команди, а також визначає ролі та права своїм користувачам.

У Порталі для Бізнес-клієнтів розрізняємо дві ролі:

  • Адміністратори

  • Працівники

Панель адміністратора

Адміністратори мають додаткові повноваження та можливості для управління своєю командою. Адміністратори можуть:

  1. Додавати, блокувати та видаляти людей до/з Команди

  2. Змінювати ролі членів команди (адміністратор або працівник)

  3. Перегляд усіх папок і документів працівників та інших адміністраторів

  4. Прийняти рішення про автоматичне видалення документів з порталу через 30 днів після підписання

Панель адміністратора знаходиться в Налаштуваннях у розділі "Моя команда".

Працівники підписують та надсилають документи на підпис в рамках свого бізнес-акаунта, без необхідності щоразу купувати пакети для підпису.

Додавання людей до складу команди

Щоб додати нову особу до команди:

  1. Натисніть кнопку "+Додати особу".

  2. Потім введіть її електронну адресу і виберіть Роль (Адміністратор або Працівник).

  3. Натисніть кнопку "Надіслати запрошення".

Якщо Ви бажаєте додати до команди одразу кількох людей, Ви можете зробити це, вибравши "+Додати наступну особу". Продовжуйте в той же спосіб. Коли список буде заповнений, натисніть на кнопку "Вислати запрошення".

Приєднання до команди

Вас запросили приєднатися до команди Бізнес-клієнта? Чудово! Щоб приєднатися до команди, натисніть на кнопку "Увійдіть та перевірте запрошення" в отриманому електронному листі. Після натискання Ви потрапите на сторінку входу в систему. Після входу все, що Вам потрібно зробити, це підтвердити свою згоду приєднатися до команди. Все готово!

Блокування та видалення людей з Команди

Адміністратор може заблокувати або видалити обліковий запис Працівника з команди.


УВАГА! 👉 Блокування облікового запису позбавляє Працівника доступу до порталу, але всі папки та документи Працівника залишаються на платформі. Обліковий запис, який було заблоковано, можна розблокувати пізніше.

❗ При видаленні облікового запису одночасно видаляються всі, створені Працівником, папки та додані документи. Дані Працівника анонімізуються.


Щоб заблокувати або видалити обліковий запис Працівника, натисніть на 3 крапки поруч з його електронною адресою і виберіть дію, яку Ви хочете виконати.

Обліковий запис Адміністратора можна лише заблокувати. Щоб видалити його, спочатку змініть роль відповідного члена команди з Адміністратора на Працівника, а потім видаліть його, як описано вище.

Перегляд папок і документів Працівників та Адміністраторів

Щоб отримати доступ до папок і документів обраного члена команди (Працівника або Адміністратора), натисніть на стрілку праворуч від його електронної адреси.

Вас буде перенаправлено на інформаційну панель обраного члена команди.

Тут Ви маєте можливість переглядати папки і документи, а також завантажувати і видаляти документи.

У правому верхньому куті є опція пошуку папок, яка допоможе Вам знайти необхідну. Також є можливість закрити попередній перегляд - після його закриття, Ви повернетесь до розділу "Моя команда".

Last updated