Підтвердження особи

Щоб підписати документи онлайн на платформі SIGNIUS Professional за допомогою підписів, інших ніж удосконалені, спочатку необхідно підтвердити свою особу.

Як підтвердити свою особу?

Ви можете підтвердити свою особу під час підписання першого документа (за допомогою Кваліфікованого Підпису або Удосконаленого Підпису з KYC). Проте, Ви можете зробити це швидше:

 1. Натисніть на опцію "Кваліфіковані підписи" або "Удосконалені підписи з KYC" на верхній панелі головної сторінки платформи - залежно від того, який тип підпису Вам потрібен.

 2. Ви перейдете на сторінку "Приготуйтеся до підписання". Спочатку придбайте пакет підписів.

 3. Після того, як Ви вже матимете підписи, натисніть на кнопку "Підтвердити свою особу" у другому пункті - Ви потрапите на сторінку з вибором способу верифікації.

Підтвердження особи за допомогою відеоверифікації

Після вибору відеоверифікації як методу ідентифікації з'явиться екран зі списком вимог перед початком процесу. До них відносяться:

 • Дійсна ID картка або паспорт

 • Добре функціонуюча камера та мікрофон

 • Стабільний інтернет (тут є посилання на тест інтернет-з'єднання)

 • Кілька хвилин часу в тиші та спокою

 1. Спочатку виберіть тип Вашого документа - ID картка або паспорт. Залежно від типу документа, додайте фотографії 2 сторін ID картки або фотографію паспорта. Ви можете зробити їх за допомогою вебкамери або додати файли з фотографіями, зробленими раніше.

 2. На наступному кроці введіть свої дані з документа, що посвідчує особу.

 3. Після цього Ви побачите повідомлення про те, що за мить з'єднаєтеся з консультантом. Після натискання кнопки "Почніть розмову" Ви перейдете до розмови з консультантом, який крок за кроком проведе Вас через весь процес.

 4. Після того, як консультант підтвердить Вашу особу, Ви будете готові підписувати документи кваліфікованими та удосконаленими підписами & KYC.

Верифікація особи за допомогою"селфі" у додатку Nect

Після вибору методу верифікації через додаток Nect, Ви потрапите на сторінку Nect, де потрібно буде відсканувати QR-код і завантажити додаток Nect на свій мобільний телефон. Процес верифікації відбудеться у додатку Nect, а результат верифікації ви отримаєте миттєво.

Верифікація за допомогою Ident Automated (Nect)

На відео нижче показано, як відбувається процес:

Last updated